Bez kategorii
Piątek, 24 września
Piątek już jutro, a to oznacza, że widzimy się na kolejnym Megafonie! Tym razem czeka nas modlitwa, msza, integracja oraz konferencja o aniołach i demonach. Nie może Cię zabraknąć! 🙂 Plan spotkania:18:00 -otwarcie oratorium 18:45 – konferencja: Anioły i Demony19:15 – msza20:00 – integracja21:00 – modlitwa




